طراحی وبسایت - نرم افزار B۲B چیست؟

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 332
» بازديد کل : 378
» اعضا : 0
» مطالب : 53

نرم افزار B۲B چیست؟


تاریخ انتشار پست : 1396/5/16 بازدید : 3

نرم افزار B۲B چیست؟

نرم افزار B۲B نرم افزاری می باشد که امکان تبادلات تجاری بین کسب و کارهای مختلف را بصورت آنلاین فراهم می کند.نرم افزارB۲B  در واقع یک وب سایت و یا یک اپلیکیشن موبایل می تواند باشد که از طریق آن کسب و کارها و بنگاهای تجاری دیگر باعضویت در آن به معرفی فعالیت ها و محصولات خود می پردازند.

نرم افزار B2B

چگونه می توانیم از طریق نرم افزار B۲B کسب در آمد کنیم؟

بدیهی است جهت این که بنگاهای تجاری بتوانند در نرم افزار ما اطلاعات کسب و کار خود را به صورت عمومی انتشار دهند نیاز به عضویت در وب سایت و یا اپلیکیشن ما دارند,می توان تدبیری اندیشید که کاربران هنگام عضویت ملزم به پرداخت حق عضویت به صورت ماهانه و یا سالانه باشند.

نرم افزارB۲B  ارائه شده توسط گروه نرم افزاری اصفهان پیامک به هیچ وجه ترجمه و یا کپی از نرم افزارهای B۲B آماده نمی باشد و کل نرم افزار به صورت اختصاصی توسط کارشناسان اصفهان پیامک طراحی و پیاده سازی شده است.یکی از امتیازات مهم این نرم افزار نسبت به سایر نرم افزار ها قابلیت توسعه آن می باشد به این صورت که اگر امکانی مد نظر شما باشد که در نرم افزار B۲B  طراحی شده توسط ما وجود نداشته باشد می توانیم آن را به طور اختصاصی برنامه نویسی نمائیم.

بزودی دموی آنلاین نرم افزار تحت وب B۲B طراحی شده توسط اصفهان پیامک را درج خواهیم نمود.

اصفهان پیامک فعال در زمینه تولید و طراحی سایت در اصفهان و دیگر نقاط کشور آمادگی خود را برای پیاده سازی ایده های شما اعلام می دارد.

دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد