طراحی وبسایت - خشک‌کن کار نمی‌کند

موضوعات
Category

ارشیو وبلاک
Archived blog

کدهای اختصاصی
Code

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 0
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 1
» بازديد سال : 332
» بازديد کل : 378
» اعضا : 0
» مطالب : 53

خشک‌کن کار نمی‌کند


تاریخ انتشار پست : 1397/3/28 بازدید : 8


اگر بعد از تمام شدن چرخه خشک‌کن، لباس‌هایتان همچنان خیس هستند، کارهای زیر را انجام دهید:

 

  • در هنگام چرخه‌ی چرخش، درب ماشین لباسشویی را باز کنید. اگر محفظه ماشین لباسشویی نمی‌چرخد، احتمالا رابط موتور آسیب دیده است. برای تعویض وتعمیر ماشین لباسشویی، این قطعه باید به یک تعمیرکار تماس بگیرید.
  • اگر محفظه ماشین می‌چرخد، لباس‌ها را جابه‌جا کنید تا یکدست شوند. اگر لباس‌ها را درست در ماشین لباسشویی گذاشته‌اید اما هنوز هم بعد از پایان چرخه لباس ها خیس هستند، ممکن است مشکل از قرقره موتور، بلبرینگ وان ماشین، تسمه یا کلاچ باشد که برای تعویض و تعمیر ماشین ماشین لباسشویی میتوانید با ما تماس بگیرید.
  • مطمئن شوید که شیلنگ تخلیه مسدود نشده باشد نشده است. سپس زبانه‌ی روی درب را بررسی کنید. اگر زبانه پلاستیکی شکسته باشد، ماشین ممکن است از حرکت بایستد. سوئیچ را فشار داده و آزاد کنید. اگر‌ هربار که این کار را انجام می‌دهید صدا نمی‌دهد، احتمالا شکسته است. سوئیچ را درآورده و امتحان کنید و در صورت نیاز آن را عوض کنید.
  • پمپ آب ممکن است شکسته یا مسدود شده باشد؛ و یا کنترل‌ها ممکن است شکسته شده باشند؛ برای تعمیرماشین لباسشویی هریک از این قطعات باید با مرکز خدمات ( تعنیر ماشین لباسشویی در اصفهان ) تماس بگیرید.تعمیر ماشین لباسشویی در اصفهان
دسته :
برچست ها :
نظرات
نظرات مرتبط با این پست
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد